Смузі

Смузі з ківі

Смузі з ківі

Смузі з ківі - відмінний легкий перекус перед заняттями спортом. Також він добре підійде для легкого сніданку. Ківі додає напою кислі нотки, а мед - солодкі. Все це поєднує класичний йогурт.

Смузі з чорницею

Смузі з чорницею

Найпопулярніші смузі - ягідні. Завдяки насиченому смаку і яскравому кольору вони подобаються всім! Доповнюючи ягідний смузі соком апельсина і цедрою лимона, ми насичуємо напій корисними вітамінами. А йогурт підтримує мікрофлору кишечника в здоровому стані.

Смузі з огірком

Смузі з огірком

Смузі з огірком і свіжою зеленню прийдеться вам до смаку в спекотний день. Банан додає напою ніжну кремову текстуру, а апельсиновий сік - бадьору кислинку і запас вітаміну С.

Смузі з полуницею і шпинатом

Смузі з полуницею і шпинатом

Смузі з полуницею і шпинатом дуже сподобається дітям. Ягідний смак і колір маскує такий корисний, але не дуже улюблений дітьми, шпинат. Дорослим такий напій теж прийдеться до смаку. Шпинат за бажанням можна замінити будь-яким салатом, збагативши напій корисними мікроелементами.

Шаровий смузі з ківі і бананом

Шаровий смузі з ківі і бананом

Шаровий смузі завжди дуже ефектно виглядає. Солодкий смак змінюється кислим і знову переходить в солодкий. Це щось новеньке! Хочете здивувати друга або побалувати себе чимось смачним, корисним і цікавим - цей смузі то що потрібно!

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)